شرکت “تحرک فناور رباتیک”، پیشرو در طراحی و ساخت تجهیزات توانبخشی رباتیکی در ایران می‌باشد. این شرکت با بهره‌گیری از متخصصان داخلی و دانش‌آموختگان بهترین دانشگاه‌های ایران در رشته‌های مرتبط با تجهیزات رباتیکی و ساخت و تولید، تاسیس شده است.

ربات گام‌برداری تحرک به عنوان اولین نمونه از این‌گونه تجهیزات در ایران از درون تحقیقات دانشگاهی و برمبنای طراحی‌های خلاقانه بومی به منظور توسعه و پیشبرد در زمینه تجهیزات توانبخشی طراحی و تولید شده است.

ربات تحرک یک اورتز گام‌برداری متحرک است که به منظور تمرین گام‌برداری بر روی تردمیل برای بیماران دچار مشکلات حرکتی مثل بیماران سکته مغزی، ضایعه نخاعی و یا افراد مبتلا به پارکینسون مورد استفاده قرار می‌گیرد. علاوه بر این از ربات تحرک در تحلیل‌های مرتبط با گام‌برداری و به منظور کارهای تحقیقاتی در دانشگاه‌ها و پژوهشکده‌های تخصصی توانبخشی می‌توان استفاده کرد.

ربات گام‌برداری تحرک باعث افزایش انگیزه بیماران در روند درمانی می‌گردد و امید به راه رفتن مجدد و بدون مشکل را در آن‌ها زنده نگه می‌دارد.

شرکت تحرک فناور رباتیک همواره تلاش دارد بهترین کیفیت را در انجام وظایف خود داشته باشد و با تکیه بر تحقیق و توسعه متداوم، سرویس‌دهی مناسب و صادقانه به مشتریان و بهبود تولیدات داخلی خود و در نهایت از طریق صادرات محصولات باکیفیت نقش مهمی در پیشبرد صنعت ایران در زمینه تجهیزات پزشکی داشته باشد.

راههای ارتباطی

موبایل: 09197354594
آدرس: تهران، سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی پارک علم و فناوری شرکت تحرک فناور رباتیک